English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Lietuvos ir Baltarusijos muitinių ir pasienio tarnybos pagerino pasienio postų pralaidumą

Numatydamos kasmet metų pabaigoje padidėjantį krovininių automobilių srautą Lietuvos-Baltarusijos pasienyje, Lietuvos ir Baltarusijos muitinių ir pasienio tarnybos rado sprendimų, kaip padidinti postų pralaidumą.

Pasirašytame keturšaliame susitarime Lietuvos muitinė, Valstybės sienos apsaugos tarnyba ir Baltarusijos valstybinis muitinės komitetas bei Valstybinis Baltarusijos pasieniečių komitetas susitarė kartu koordinuoti darbą, kad per pasienio postus važiuojantys vilkikų vairuotojai laukdami savo eilės postuose užtruktų kuo trumpiau.

Pasak Lietuvos muitinės vadovo, Jono Miškinio, „kaip ir kasmet šventiniu laikotarpiu fiksuojame gerokai padidėjusį krovininių automobilių srautą, todėl suprantama, kad tokiu metu visiškai išvengti vilkikų eilių kelio postuose yra sudėtinga, tačiau esame dėkingi Baltarusijos muitinės ir pasienio pareigūnams, bei kolegoms iš Lietuvos Valstybės sienos apsaugos tarnybos, kad jų pareigūnai dirba tam, kad jos būtų kuo trumpesnės“.

Palyginimui, prieš metus per didžiausią Medininkų postą per parą į Lietuvą įvažiuodavo apie 450 vilkikų, šiemet jų įleidžiama apie 550. Iš Lietuvos į Baltarusiją šiuo prieššventiniu laikotarpiu per parą išvykdavo apie 405, šiemet – apie 530.

Informacija atnaujinta 2019-12-19