English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Gėlių į Nyderlandus važiavęs Baltarusijos pilietis megztinyje slėpė 60 tūkstančių eurų grynųjų pinigų kontrabandą

Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad Medininkų kelio poste pirmadienio, vasario 3 d., rytą sulaikyta didelė grynųjų pinigų kontrabanda. Muitininkai patikrino į Nyderlandus paimti gėlių krovinio per Lietuvą važiavusio Baltarusijos piliečio S. M. vilkiką „Volvo“. Vairuotojo daiktadėžėje, jie rado į megztinį suvyniotą 60 tūkst. eurų grynųjų pinigų kontrabandą. S. M. teisinosi pinigus vežęsis gėlėms pirkti, bet nepagalvojęs jų deklaruoti.

Muitinės pareigūnai sulaikė nelegaliai gabentus pinigus, o MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra. S. M. skirta kardomoji priemonė registruotis policijos įstaigoje.

Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiosios šalies (ar išvykstantis iš Lietuvos į trečiąją šalį) ir gabenantis ne mažesnę kaip 10 tūkst. eurų grynųjų pinigų sumą (ar ją atitinkančią sumą kita valiuta), privalo ją deklaruoti toje muitinės įstaigoje, per kurią jis atvyksta į Lietuvos Respubliką ar išvyksta iš jos. Tokiu atveju asmuo turi pateikti užpildytą ir pasirašytą Grynųjų pinigų deklaravimo formą be atskiro muitinės pareigūno reikalavimo.

Informacija atnaujinta 2020-02-06