English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Šalčininkų rentgenologai „tuščiame“ vilkike aptiko slėptuvę su kontrabanda

Penktadienio vakarą Šalčininkų kelio posto pareigūnai, detaliai patikrinę iš Baltarusijos į Lenkiją grįžtantį vilkiką, jo puspriekabėje rado slėptuvę su baltarusiškų cigarečių kontrabanda. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir sulaikė vilkiką vairavusį Lenkijos pilietį.

Balandžio 3 d., apie 19 val. vakaro į Šalčininkų kelio postą vilkiku „Iveco“ atvažiavęs Lenkijos pilietis M. W. muitinės pareigūnams sakėsi tuščiomis grįžtantis iš Baltarusijos ir Rusijos, kur gabeno krovinį.

Tačiau rentgenologams patikrinus „Iveco“ rentgeno kontrolės sistema, kilo įtarimų, jog puspriekabėje gali būti įrengta slėptuvė. Įtarimai netrukus pasitvirtino: priekinėje puspriekabės dalyje aptikta „klasikinė“ slėptuvė – papildomai įrengta imitacinė sienelė, už kurios rasta 10 560 pakelių baltarusiškų cigarečių „NZ“. Bendra nelegalių rūkalų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 36 tūkst. eurų.

Vilkiko vairuotojas graužėsi susigundęs lengvu uždarbiu: manė, kad šiuo sudėtingu metu kertant Lietuvos sieną patikrinimo išvengti lengviau.

M. W. buvo sulaikytas dviem paroms, o MKT Vilniaus skyriaus pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra. Vėliau M. W. buvo paleistas, skyrus kardomąsias priemones: užstatą, dokumentų paėmimą ir rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

 

Informacija atnaujinta 2020-04-06