English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

„Pasikrauti į Kauną“ – Raigarde sulaikytas vilkikas su baltarusiškų cigarečių kontrabanda

Sekmadienio vakarą Raigardo kelio poste buvo sulaikytas iš Baltarusijos įvažiavęs krovininis vilkikas, kurio puspriekabėje aptikta slėptuvė su beveik 300 tūkst. eurų vertės kontrabanda. 

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai sulaikė mašiną vairavusį Baltarusijos pilietį, kuris teisinosi viso labo vykęs į Kauną paimti krovinio. 

Balandžio 12 d., apie 16 val. Vakaro į Raigardo kelio postą krovininiu vilkiku DAF atvažiavęs Baltarusijos pilietis A. K., pareigūnams sakėsi važiuojantis tuščiomis – vykstantis krovinio į Kauną. 

Tačiau detaliai patikrinus vilkiką, jame rasta slėptuvė, įrengta atitvėrus priekinę puspriekabės dalį imitacine sienele. Ten aptikta 84 500 pakelių baltarusiškų cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 294 tūkst. eurų. 

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas dviem paroms, MKT Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. 

Šiandien Kauno miesto apylinkės teisme bus sprendžiamas klausimas dlė vairuotojo suėmimo. 

Panašią slėptuvę su kontrabandinėmis cigaretėmis vos prieš savaitę (balandžio 3 d.) iš Baltarusijos į Lenkiją per Lietuvą važiavusiame vilkike aptiko Šalčininkų kelio posto muitininkai. 

Abiejų vilkikų vairuotojai turėjo puikią progą įsitikinti, kad dėl karantino ir sudėtingo meto valstybėje, Lietuvos sienų kontrolė nėra susilpnėjusi. 

Informacija atnaujinta 2020-04-14