English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Tarp įvairių prekių paslėptą cigarečių kontrabandą padėjo aptikti muitininkų rentgenas

Medininkų kelio poste ketvirtadienio vakarą muitinės pareigūnai sulaikė daugiau nei 100 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda. Nelegalūs rūkalai buvo įmaišyti tarp įvairių Rusijos piliečio vairuotu vilkiku į Rusijos Kaliningrado sritį gabentų prekių. 

Birželio 4 d., apie 17 val. vakaro į Medininkų kelio postą iš Baltarusijos vilkiku „Scania“ atvažiavęs Rusijos pilietis deklaravo tranzitu per Lietuvą ketinantis gabenti įvairių prekių – drabužių, avalynės krovinį. Tačiau apžiūrėdami mašiną, muitininkai pastebėjo, kad yra pažeista muitinės plomba. Kilus įtarimui, jog be oficialaus krovinio gali būti slepiama kontrabanda, „Scania“ patikrinta rentgeno kontrolės sistema. Paaiškėjo, kad puspriekabėje tarp deklaruotų prekių paslėptos ir cigarečių pilnos dėžės. 

Iš viso rasta 36 tūkst. pakelių Baltarusijoje pagamintų cigarečių „Minsk“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 108 tūkst. eurų. 

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra. 

Penktadienį Vilniaus miesto apylinkės sprendimu buvo suimtas mėnesiui. 

Informacija atnaujinta 2020-06-09