English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

  Neprasmuko: Kybartų muitininkai sulaikė didelę baltarusiškų cigarečių kontrabandą iš Rusijos Kaliningrado srities

Kybartų kelio posto muitininkai ketvirtadienį, rugsėjo 30 d., sulaikė didelę cigarečių kontrabandą. Apie 236 tūkst. eurų vertės nelegalių rūkalų siunta rasta „tuščiame“ vilkike aptikus slėptuvę, įrengtą atitvėrus dalį mašinos puspriekabės imitacine sienele.

Mėgindami keisti taktiką ir kontrabandos įvežimo kelius, šešėliniai vertelgos bando nelegalius baltarusiškus rūkalus įvežti ir iš Rusijos.

Ketvirtadienio, rugsėjo 30 d., popietę, apie 15 val., Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai patikrino į Lietuvą „tuščiomis“ važiavusį krovininį vilkiką „Renault“. Muitininkams sukėlė įtarimų puspriekabės ilgis – vizualiai viduje ji atrodė esanti trumpesnė, nei iš išorės. Patikrinus puspriekabės vidų atstumo matuokliu, paaiškėjo, kad pareigūnai neapsiriko – ji išties buvo bent metru trumpesnė. Buvo aptikta slėptuvė, įrengta, atitvėrus puspriekabės dalį imitacine sienele.

Viduje rasta 66 920 pakelių baltarusiškų cigarečių „Minsk Capital“ ir „NZ Gold“, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau, nei 236 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje dėl sulaikytos kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra.

Vilkiko vairuotojas paleistas, skyrus kardomąją priemonę – piniginį užstatą.

Informacija atnaujinta 2021-10-04