English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Dar vienas kontrabandos sulaikymas Lavoriškėse – durpių briketais buvo užmaskuota beveik milijono eurų vertės rūkalų siunta

Muitinės pareigūnai lapkričio 16 d. Lavoriškėse sulaikė 600 dėžių cigarečių kontrabandą – rūkalus krovininiu vilkiku vežė Baltarusijos pilietis, deklaravęs, jog į Lietuvą gabena durpes.

Antradienį, apie 18 val. į Lavoriškių kelio postą krovininiu vilkiku „Daf“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis muitininkams deklaravo gabenantis į Lietuva 21 toną durpių. Tačiau patikrinus mašiną rentgeno kontrolės sistema, pastebėta, jog be durpių briketų puspriekabėje gali būti ir kitokių prekių. Ir išties – paletėmis su durpėmis tebuvo užkrautas puspriekabės galas – likusi dalis – pilna dėžių su cigaretėmis „Minsk Capital QS“.

Iš viso rasta 600 dėžių (300 tūkst. pakelių) rūkalų, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 960 tūkst. eurų.

Vairuotojas, automobilis ir nelegalus krovinys sulaikyti, Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos. Tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

Durpės – gana populiari prekė kontrabandos priedangai. Vien šiemet muitinės pareigūnai jau sulaikė tris nelegalių rūkalų siuntas, vienaip ar kitaip maskuotas durpių kroviniu.

Šitaip rugsėjo 24 d. Raigardo kelio poste patikrinus vilkiką, vežusį durpes, jo grindyse rasta slėptuvė su 40 tūkst. pakelių cigarečių. O spalio 19 d. netoli buvusio Kalvarijos pasienio kontrolės punkto, sulaikytas vilkikas, iš Estijos į Vokietiją irgi tariamai gabenęs durpių krovinį, tačiau puspriekabėje rasta 800 dėžių cigarečių kontrabanda.

Informacija atnaujinta 2021-11-19