English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Iš kinologų varžybų Klaipėdos muitinės komanda parsivežė bronzą!

Į net tris dienas Marijampolės pataisos namuose vykusias Bausmių vykdymo sistemos kinologų su tarnybiniais šunimis atvirąsias komandines varžybas „Narkotinių medžiagų paieška - 2022“  Klaipėdos teritorinės muitinės kinologės atvyko su dviem tarnybiniais šunimis: patyrusiu veteranu Kosmosu ir pirmąkart tokiame renginyje dalyvavusia Ambra. Kalbėdamos apie varžybas muitinės kinologės pasidžiaugė, kad jose dalyviai turi galimybę ne tik pademonstruoti turimus įgūdžius, bet ir pasisemti patirties, pabendrauti su kitų tarnybų kinologais. 

Dalyviai varžėsi penkiose rungtyse: „Patalpų patikra“, „Lauko teritorijos apieška“, „Transporto priemonių patikra“, „Bagažo apieška“ ir „Paslaptis“. Pastarojoje rungtyje komandos turėjo patikrinti inscenizuotus „turgaus prekeivius“.

Intriga varžybose išliko iki pat paskutiniosios rungties, kadangi po keturių užduočių visas komandas skyrė minimalus taškų skirtumas.

Klaipėdos teritorinės muitinės komandos derinys - patirtis ir jaunystė -  pasiteisino! Ne vienerių tarptautinių varžybų prizininkas Kosmosas „turguje“ greitai aptiko ant manekeno užkabintas narkotines medžiagas. Paslaptinga paskutinioji rungtis nesutrikdė ir jaunėlės Ambros: jai pavyko rasti tarp žaislų kruopščiai paslėptus narkotikus,  ir tai padėjo komandai iškovoti 3-iąją vietą.

Informacija atnaujinta 2022-09-26