English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Raigardo kelio poste muitinės pareigūnai „tuščiame“ vilkike aptiko didelę rūkalų kontrabandą

Liepos 4 d. į Raigardo kelio postą, krovininiu automobiliu su puspriekabe važiavusiam Baltarusijos piliečiui kelionė į Lietuvą baigėsi muitinės poste. Pareigūnams patikrinus atvykusį krovininį automobilį rentgeno kontrolės sistema, savadarbėje slėptuvėje aptikta 412 tūkst. eurų vertės rūkalų kontrabanda.

Apie 9 val. ryto į Raigardo kelio postą krovininiu automobiliu „Iveco“ su puspriekabe „Schmitz“ atvažiavęs Baltarusijos pilietis pareigūnams deklaravo vykstantis į Lietuvą tuščiomis. Vis dėlto muitininkai nusprendė patikrinti iš pažiūros išties tuščią transporto priemonę rentgeno kontrolės sistema. Tuomet ir paaiškėjo, kad puspriekabėje, po savadarbe vidaus apdailos konstrukcija, prikimšta cigarečių kontrabandos. Iš viso muitinės pareigūnai rado net 100 tūkst. pakelių įvairių rūšių baltarusiškų cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 412 tūkst. eurų.

Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriuje dėl šios kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Kauno apygardos prokuratūra. Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas, vėliau – paleistas už užstatą.

Informacija atnaujinta 2023-07-10