English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Lietuvos Respublikos muitinė skaitmenizuoja mokymo organizavimą

 

Lietuvos Respublikos muitinė plečia informacinių technologijų sprendimų pritaikymą savo veikloje - automatizuoja ir skaitmenizuoja Muitinės mokymo centro vykdomo mokymo valdymo ir administravimo procesus.

Bendradarbiaujant su viešąjį pirkimą laimėjusia UAB „Netcode“, sukurta ir įdiegta LR muitinės mokymo valdymo ir administravimo informacinė sistema (MOVAS).

MOVAS pritaikytas naudotis tiek LR muitinės darbuotojams, tiek LR muitinės klientams, kurie dalyvauja Muitinės mokymo centro organizuojamuose mokymo renginiuose.

LR muitinės darbuotojai sistemoje galės susipažinti su Muitinės mokymo centro planuojamais organizuoti mokymais, pateikti mokymo poreikius ir registruotis į mokymus. LR muitinės pareigūnai čia atliks bendrųjų profesinių, veiklos ir vadovavimo kompetencijų testus, gaus automatizuotus kompetencijų lygio įvertinimus ir mokymo rekomendacijas. Kiti asmenys sistemoje registruosis į kvalifikacinius egzaminus, atitikties fizinio pasirengimo reikalavimams tikrinimą ir kitus Muitinės mokymo centro organizuojamus mokymus.

MOVAS padės Muitinės mokymo centro darbuotojams užtikrinti efektyvesnį mokymo planavimą, organizavimą, dalyvių lankomumo, žinių ir gebėjimų vertinimo rezultatų ir lektorių mokymo veiklos apskaitą. Taip pat bus automatizuotas mokymo baigimo pažymėjimų išdavimas, mokymo vertinimo anketų pateikimas ir ataskaitų formavimas.   

MOVAS sukurtas įgyvendinant Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ lėšomis finansuojamą projektą „Naujų muitinės kontrolės ir klientų aptarnavimo įgūdžių formavimas“ (Nr. 04-020-P-0001).

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2025 m. gruodžio 31 d.

Išsamiau apie projektą: https://lrmuitine.lt/web/guest/610

 

Informacija atnaujinta 2024-03-29