English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Šalčininkuose sulaikyta didelė kontrabanda: avižinių dribsnių krovinyje muitininkai aptiko paslėptas 500 dėžių cigarečių

Šalčininkų kelio poste praėjusią savaitę muitininkai sulaikė daugiau nei milijono eurų vertės rūkalų kontrabandą: cigaretės aptiktos avižinių dribsnių krovinyje, iš Baltarusijos gabentame vienai Lietuvos įmonei.

 

Krovininis vilkikas „Scania“, vairuojamas Baltarusijos piliečio, į Šalčininkų kelio postą atvažiavo balandžio 18 d. (ketvirtadienį), apie 13 val. dienos.

Vairuotojas deklaravo vienai Lietuvos įmonei vežantis beveik 7 tonas baltarusiškų avižinių dribsnių. Tačiau patikrinus mašiną rentgeno kontrolės sistema muitinės pareigūnams kilo įtarimų, jog krovinyje gali būti ir kitų prekių. Vėlesnio detalaus patikrinimo metu paaiškėjo, kad tarp avižinių dribsnių dėžių išties įmaišytos ir dėžės su cigaretėmis.

Iš viso rasta apie 500 dėžių (250 tūkst. pakelių) baltarusiškų rūkalų „NZ Gold“, kurių vertė su mokesčiais viršija milijoną eurų.

 

Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

 

Vilkiko vairuotojas buvo sulaikytas ir apklaustas, o vėliau jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Jam gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Informacija atnaujinta 2024-04-23