English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

Muitinės pareigūnai į Lietuvą nepraleido raketų paleidimo sistemos įrenginių iš Baltarusijos

Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad muitinės pareigūnai pirmadienio vakarą Medininkų kelio poste sustabdė ir nepraleido į Lietuvą iš Baltarusijos dviem krovininiais automobiliais gabentos karinės įrangos krovinio – raketų paleidimo sistemos „M20 Missile Weapon System Model“.

Krovinį apžiūrėjo Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro Strateginių prekių inspekcijos specialistai. Įvertinus draudimus ir apribojimus gabenamai karinei įrangai, nuspręsta automobilius ir įrangą gražinti atgal į Baltarusiją.

Pirmadienį, apie 16 val. vakaro į Medininkų kelio postą atvažiavo du krovininiai automobiliai „Scania“. Vežėjai deklaravo gabenantys raketų paleidimo sistemą „Inoperative exhibition M20 Missile Weapon System Model“. Muitinės pareigūnai, įvertinę riziką ir tokio krovinio gabenimui taikomus draudimus ir apribojimus, į Medininkų kelio postą iškvietė Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro Strateginių prekių inspekcijos specialistus.

Kartu su muitinės atstovais, dalyvaujant transporto priemonių vairuotojams, jie apžiūrėjo gabenamas prekes. Nustatyta, kad M20 Missile Weapon System Model ir jos komplektą sudarantys komponentai priskirtini Bendrojo karinės įrangos sąrašo ML.4 daliai. Esant prekių gabenimo apribojimams buvo priimtas sprendimas krovininius automobilius grąžinti į Baltarusiją

Informacija atnaujinta 2019-05-23