English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Gyvūnų diena Muitinės muziejuje – kviečiame atvykti!

Gruodžio 17 d., šeštadienį, kviečiame visus gyvūnų mylėtojus atvykti į Muitinės muziejuje (Jeruzalės g. 25, Vilnius) organizuojamą Gyvūnų dieną. Muitinės muziejus lankytojams bus atviras nuo 10 iki 18 valandos. Apsilankymas, pokalbiai, diskusijos, paskaita ir fotosesijos muitinės muziejuje – visos lankytojų laukiančios pramogos bus nemokamos.

Parodysime Lietuvos muitininkų sulaikytas gyvates buteliuose, kurtinio bei tetervino iškamšas, lūšių kailius, dramblio kaulo dirbinius ir leisime pačiupinėti muitininkų sulaikytą milžiniško aligatoriaus galvą bei paaiškinsime, kodėl gyvūnų gabenimą griežtai reglamentuoja valstybės institucijos.

Apsilankymo metu Muitinės muziejuje galėsite apžiūrėti slėptuves, kur buvo gabenami narkotikai, bei sužinoti, kaip muitininkai juos naikina – specialiai įrengtame stende pamatysite, kas lieka aukštos temperatūros krosnyje sudeginus hašišą ir kokainą.
Nenuobodžiaus ir jauniausi Muitinės muziejaus lankytojai. Pasitelkdami interaktyvią instaliaciją apie kontrabandą jie galės patirti muitininko darbo specifiką ir profesijos užkulisius, o garsinė instaliacija padės įsijausti į kupiną pavojų ir pilną netikėtumų muitininko darbą.

13 val. renginio lankytojų lauks patyrusio kinologo Artūro Zalecko paskaita apie šunų dresūrą, jų tipus bei kinologo darbo subtilybes. Sužinosite, kokius šunis geriausia laikyti namuose, o kokie idealiai tinka tarnybai. Pamatysite, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptas nelegalias prekes.
Viso renginio metu turėsite progą gauti nemokamą profesionalo konsultaciją visiems, planuojantiems įsigyti keturkojį draugą. Laukiame Jūsų Muitinės muziejuje, Jeruzalės g. 25, Vilniuje!

Kontaktai informacijai: tel. 8 (5) 279 63 46, el. paštas [email protected] 

Informacija atnaujinta 2022-12-01