English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Gyvūnų diena muitinės muziejuje

Gruodžio 8 d. (šeštadienį)  Muitinės muziejus atvers duris svečiams su gyvūnais. Todėl kviečiame visus gyvūnų mylėtojus atvykti kartu su savo augintiniais. 

Muitinės muziejus lankytojams bus atviras 10–18 valandomis. Apsilankymas, pokalbiai, diskusijos, paskaita ir fotosesijos muitinės muziejuje – visos lankytojų laukiančios pramogos bus nemokamos. 

Sulaikytų prekių salėje bus galima pabendrauti su muitinėje dirbančios Nykstančios laukinės faunos ir floros apsaugos (CITES) konvencijos eksperte, kuri papasakos, kaip dirba muitinė, kad užkirstų kelią retų ir saugomų rūšių gyvūnų kontrabandininkams. 

Parodysime Lietuvos muitininkų sulaikytas gyvates buteliuose, lūšies iškamšą, leopardų kailius, dramblio kaulo dirbinius ir leisime pačiupinėti muitininkų sulaikytą milžiniško aligatoriaus galvą bei paaiškinsime, kodėl gyvūnų gabenimą griežtai reglamentuoja valstybės institucijos. 

13 val. renginio lankytojų lauks patyrusio kinologo, tarptautinės kategorijos teisėjo bei Vokiečių aviganių savininkų klubo tarybos nario Artūro Zalecko paskaita apie šunų dresūrą, jų tipus bei kinologo darbo užkulisius. Dėmesio – paskaitos metu dėl vietos stokos mūsų salėje maloniai prašysime į muziejų atvykusius augintinius vienai valandai palikti automobiliuose. 

Sužinosite, kokius šunis geriausia laikyti namuose, o kokie idealiai tinka tarnybai. Pamatysite, kaip turi elgtis idealiai dresuotas šuo ir kaip lengvai muitinės keturkojai aptinka paslėptas nelegalias prekes.  

Iki paskaitos ir po jos pasinaudokite proga gauti nemokamą profesionalo konsultaciją visiems, planuojantiems įsigyti keturkojį draugą. 

Gyvūnų diena muitinėje bus ne tik edukacinė, bet ir socialiai atsakinga. 

Visą dieną Muitinės muziejuje kviesime aukoti gyvūnų globos organizacijai „Penkta koja“. 

Todėl, jei turite galimybę, maloniai prašome į renginį atnešti šunų ir kačių maisto, kačių kraiko, dubenėlių, antkaklių, paklotėlių, laikraščių, palučių, patalynės, lašų nuo parazitų arba tablečių nuo kirminų. 

Renginyje dalyvausiančios gyvūnų globos organizacijos „Penkta koja“ atstovai suteiks daugiau informacijos, kaip galite paremti beglobius gyvūnus kitais būdais.

Laukiame Jūsų ir jūsų augintinių! 

Muitinės muziejus 

Jeruzalės g. 25, Vilnius

Tel. 8 (5) 279 63 46

muziejus@lrmuitine.lt

Informacija atnaujinta 2018-12-04