English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
 •  
 • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Aktualijos

PASIRINKITE LAIKOTARPĮ

 • 2018-10-19
  Svarbi informacija dėl vaistų vežimo

  Lietuvos muitinė informuoja, kad nuo šiandien, t. y. spalio 19 d., draudžiama vežti ir gauti paštu individualioms reikmėms tuščias pakuotes, etiketes ir pakuotės lapelius (informacinius lapelius), kuriuose pateikiamas tekstas lietuvių ar užsienio kalba atitinka ar iš dalies atitinka vaistinio preparato pakuočių ženklinimą ar atitinkamai vaistinio preparato pakuotės lapelio informaciją.

 • 2018-10-01
  Maltos muitinė pristato žaidimą „Deklaruojamų daiktų nėra“

  Norintiems suprasti, koks yra muitinės pareigūno darbas, Maltos Muitinės departamentas sukūrė videožaidimą „Deklaruojamų daiktų nėra“. Žaidimas, skirtas jaunajai kartai, padeda įsijausti į muitinės pareigūnų kasdienybę, sužinoti, kokios prekės pasirenkamos tikrinimui, pamatyti, kas vyksta muitinės postų užkulisiuose.

 • 2018-09-07
  Svarbi informacija asmenims, kertantiems Lietuvos-Rusijos sieną

  Informuojame, kad nuo 2018-09-04 įsigaliojo Rusijos Federacijos Muitinio reguliavimo Rusijos Federacijoje įstatymo pakeitimai, kuriuose nustatyta, kad, jei fizinis asmuo (neturintis nuolatinės gyvenamosios vietos kurioje nors Eurazijos ekonominės sąjungos šalyje) laikinai įveža į Rusijos teritoriją antrą ir paskesnę transporto priemonę, užregistruotą užsienio šalyje, asmeniniam naudojimui, privalo muitinei sumokėti mokesčių sumą (depozitu), kuri gali atsirasti neįvykdžius prekės (transporto priemonės) laikinojo įvežimo sąlygų.

 • 2018-09-04
  Dėl laikino Rusijos Federacijos pasienio praleidimo punktų uždarymo

  Kaip informavo Rusijos Federacijos užsienio reikalų ministerijos atstovybė Kaliningrado srityje, rugsėjo mėn. laikinai dėl atliekamų planinio techninio aptarnavimo darbų bus uždaryti kai kurie Rusijos Federacijos pasienio praleidimo punktai.

 • 2018-06-18
  Dėl gyvūninių produktų įvežimo iš trečiųjų šalių

  Informuojame, kad yra apribotas gyvūninių produktų įvežimas iš trečiųjų šalių į Europos Sąjungos (ES) teritoriją asmeniniam vartojimui. Draudžiama įvežti iš trečiųjų šalių į ES teritoriją asmeniniam vartojimui mėsą, pieną ir jų produktus. Draudimu siekiama išvengti gyvūnų užkrečiamųjų ligų, ypač afrikinio kiaulių maro, sukėlėjų patekimo į ES teritoriją. Asmeninėms reikmėms vežamų gyvūninių produktų kontrololė paseinio kontrolės punktuose sugriežtinta ir dėl Rusijos Federacijoje vykstančio Pasaulio futbolo čempionato.

 • 2018-06-06
  Keliaujantiems į Pasaulio futbolo čempionato rungtynes Kaliningrade

  Kaliningrado regioninės muitinės prašymu, publikuojame nuorodas į aktualią Rusijos muitinės informaciją (rusų ir anglų kalbomis) asmenims, vyksiantiems į Pasaulio futbolo čempionato rungtynes Kaliningrade.

 • 2018-01-29
  Dėl Šumsko kelio posto

  Informuojame, kad Vilniaus teritorinėje muitinėje adresu: Šumsko mstl., Laukininkų k., Kalvelių sen., Vilniaus r. savivaldybė, įsteigtas Šumsko kelio postas.

 • 2018-01-12
  Dėl tabako gaminių importo į Katarą

  Lietuvos muitinėje gauta Kataro Valstybės nota apie pasikeitusią tabako ir tabako gaminių importo į Katarą tvarką.

 • 2017-10-27
  Nuo lapkričio 1 d. bus galima gabenti mažiau vaistų be gydytojo pažymos

  Primename, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. į Lietuvą iš ne Europos Sąjungos (ES) šalių – Rusijos, Baltarusijos, Kaliningrado srities, Kinijos ir pan. – bus galima įvežti, parsivežti ar parsisiųsti mažiau vaistų savoms reikmėms be gydytojo pažymos (Vaistinių preparatų įvežimo į Lietuvos Respubliką ir išvežimo iš jos, gavimo ir siuntimo paštu fizinio asmens individualioms reikmėms tvarkos aprašas).

 • 2017-07-13
  Lietuvos muitinės e. paslaugų naudotojų apklausa

  Pastaruoju metu Lietuvos muitinė vis sparčiau žengia elektroninės muitinės link ir vis daugiau teikiamų paslaugų perkelia į elektroninę erdvę. Siekdami sužinoti naudotojų nuomonę apie muitinės teikiamas e. paslaugas, muitinės pareigūnai parengė apklausą apie elektroninių paslaugų bei informacijos apie jas kokybę.