English
Neįgaliesiems
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Kiti pranešimai

Į Muitinės departamentą gali kreiptis kiekvienas asmuo, neatsižvelgiant į jo pilietybę, amžių, socialinę padėtį ir kitus kriterijus, jeigu jis turi informacijos apie muitinės personalo:

- daromą, ketinamą daryti ar padarytą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką (valstybės tarnautojai pranešimus apie jiems žinomas padarytas nusikalstamas veikas pateikia pranešimuose „Valstybės tarnautojams“)

- tarnybinį nusižengimą, darbo pareigų pažeidimą ar kitą teisės pažeidimą;

- neetišką ar nesąžiningą elgesį;

- kontrabandą ir kitus muitų teisės aktų, už kurių įgyvendinimą atsakinga muitinė, pažeidimus.

Pateikdami informaciją nurodykite įvykio vietą, laiką ir kitas aplinkybes, galinčias turėti reikšmės atliekant vėlesnį įvykio aplinkybių tyrimą. Esant galimybei, nurodykite muitinės pareigūno identifikavimo ženklo, tarnybinio automobilio numerį arba kitą Jums žinomą informaciją apie galimą pažeidimą padariusį pareigūną, karjeros valstybės tarnautoją ar darbuotoją, dirbantį pagal darbo sutartį, – tai padės nustatyti konkrečius pažeidimą padariusius asmenis.

Pranešimai priimami valstybine lietuvių kalba, taip pat rusų ir anglų kalbomis.

Pranešimo būdai:

- nemokamu pasitikėjimo telefonu 8 800 555 44 (visą parą). Visa pasitikėjimo telefonu pateikiama informacija fiksuojama įrašant telefono pokalbį;

- paliekant pranešimą šioje svetainėje;

- elektroniniu paštu [email protected];

- darbo valandomis tiesiogiai atvykus į Muitinės departamento Imuniteto tarnybą (Vytenio g. 7 arba Naujoji Riovonių g. 3, Vilniuje; Jovarų g. 3, Kaune arba S. Nėries g. 2, Klaipėdoje) arba darbo valandomis susisiekę su šiais muitinės pareigūnais: Vilniuje – Marekas Naimovičius, (8 5) 235 6395; Kaune – Justina Daškevičienė, tel. (8 37) 304 295; Klaipėdoje – Andrius Romanovas, tel. (8 46) 390 067).

- raštu Muitinės departamentui prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, A. Jakšto g. 1, 01105 Vilnius;

- informaciją pateikiant Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybai.

Kiekvienas asmuo turi teisę informaciją pateikti anonimiškai, t. y. nenurodydamas savo vardo, pavardės ir (ar) kontaktinių duomenų. 

Visa gauta informacija apie galimai neteisėtus muitinės personalo veiksmus ar kitus pažeidimus priskiriama viešai neskelbtinai ir neteiktinai muitinės informacijai. Gauta informacija nebus viešai skelbiama, perduota pažeidimą planuojantiems daryti, darantiems, padariusiems ar tretiesiems asmenims.

Informacija apie pažeidimus  Lietuvos Respublikos muitinei pateikiama, registruojama ir perduodama nagrinėti Muitinės departamento generalinio direktoriaus nustatyta tvarka. Jeigu palikote savo kontaktinius duomenis, už pranešimo tyrimą atsakingas pareigūnas susisieks su Jumis, kad patikslintų įvykio aplinkybes ir informuotų apie tyrimo eigą.


Informacija atnaujinta 2023-02-02